HFC - HungarianFigureCollectorsHFC - HungarianFigureCollectorsn/a

http://abload.de/img/mfc-bannerjouk5.jpg

This is a club for all figure (and other anime merchandise) collectors
who are from Hungary or consider themselves Hungarian.

============================================================================================

Kiemelt Témák:

A Figurákról általában topikban lehet beszélgetni az új bejelentésekről, az aktuális megjelenésekről, a friss beszerzésekről.
Itt lehet feltenni a figurákkal és a gyűjtéssel kapcsolatos kérdéseket is.

A Figura fotókba várjuk a tagok saját készítésű képeit, amelyek kérésre a klub galériájába is bekerülnek.

Az Eladó dolgokban lehet meghirdetni az eladásra/cserére szánt termékeket.

A Külföldi rendelésekben lehet tanácsot kérni illetve adni a külföldről történő beszerzésekkel kapcsolatban.

Az Általános témákban pedig mindenről mehet a társalgás, anime, manga, conok, cosplay, boltok, stb.

============================================================================================

A galériába kizárólag a klub tagjainak saját készítésű fotói kerülhetnek be. Rendszeres időközönként frissítem az új feltöltések közül szemezgetve, de ha valaki egy konkrét fotót szeretne hozzáadatni a galériához, az a klubszobába tett hozzászólással jelezheti.

Magyarországi anime/manga beszerzőhelyek:

http://abload.de/img/animeland08u96.jpg http://abload.de/img/holdfenyteamuwury.jpg http://abload.de/img/trillianwougq.jpg

Club logo by aya14. Köszönjük a klub logót

View more // Comments (408)

012 days ago (12 days ago)tynavetynave
Én mikor PayPal-el szoktam vásárolni, akkor direkt eleve feltöltöm a PayPal számlára a pénzt és onnan fizetek. Banki nyitvatartási időben perceken belül ráteszik...
Ez ingyen van, de ha jól tudom, a bankkártyás fizetésnél van valamennyi kezelési költség.
012 days agoAuciferAucifer
Zoinberg (12 days ago) #2389332Én sejtem mi lesz a gond, nekem is volt ilyesmi egyszer. Szerintem a BIJ nem a kártyádról, hanem a PayPal számládról akar pénzt levenni. Ezt ott tudod beállítani, hogy amikor már fizetsz, és beléptél a PayPal-ba(bal oldalt ugye ott van az érték, hogy mennyit kell fizetned), akkor középen ott van hogy "Payment Methods" - és itt van egy kék szöveg, hogy "Other Conversion Options". Na erre kattints rá, és az alsót válaszd ki "Bill me in the currency listed on the seller's invoice.". Innen már működnie kellene.
Nekem nagyon gyanús hogy ez a gond, de ha így sem jó, akkor írd meg, hátha valaki tudja. :)

Alapból arra kattintottam már, mert elsőre is így mutatták nekem, h mindig azt jelöljem be, de mégsem jó. Most megpróbáltam azt, h utaltam rá, paypalra, és majd úgy próbálom meg ismét, és bizakodom... :S
012 days agoZoinbergZoinberg
Én sejtem mi lesz a gond, nekem is volt ilyesmi egyszer. Szerintem a BIJ nem a kártyádról, hanem a PayPal számládról akar pénzt levenni. Ezt ott tudod beállítani, hogy amikor már fizetsz, és beléptél a PayPal-ba(bal oldalt ugye ott van az érték, hogy mennyit kell fizetned), akkor középen ott van hogy "Payment Methods" - és itt van egy kék szöveg, hogy "Other Conversion Options". Na erre kattints rá, és az alsót válaszd ki "Bill me in the currency listed on the seller's invoice.". Innen már működnie kellene.
Nekem nagyon gyanús hogy ez a gond, de ha így sem jó, akkor írd meg, hátha valaki tudja. :)
013 days agoAuciferAucifer
Sziasztok!
Ismét a segítségeteket szeretném kérni.
Big In Japanról rendeltem, jött is válasz, minden ami kell. Megjegyzem, 2. (második) rendelésem, elsőt még segítséggel csináltam, mikor megmutatták az oldalt, és mindent ugyanúgy csináltam, ahogy elvileg kellett, mégis problémába ütköztem:
épp fizetném, amit kell (Paypal, ugye), nyomom h kész, visszatér ilyenkor ugye az alap oldalra (ami a BIJ, esetünkben) és ahelyett, h a fizetés kész, v sikeres, stb. üzenet fogadna, aminek lennie kéne, kiírja, h error occured. :S Most ilyenkor mi van? Mit tegyek? Sajnos nincs nyelvtudásom, tehát még írni sem tudnék nekik, h tőlük kérdezzem meg, mi a helyzet, szerverhiba-e, v vmi... :S
És nem lenne jó, ha azt gondolnák, h szórakozok, és kidobnak... :S
021 days agoAuciferAucifer
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
025 days agoEsvaldForceswoopEsvaldForceswoop
Eddig csak egy SEGA prize-om van, de lesz több is, mert ár-érték arányban szerintem nagyon jól megéri.
026 days agoSztikeSztike
Aucifer (27 days ago) #2363597
Ugyanis jelenleg ezzel a figurával szemezgetek: item #246289
Köszi előre is a választ, és bocsi, ha hülyeséget kérdeztem. :D

Szia!

Én tegnap megrendeltem. Van pár Sega PM figurám. Szép nagyok és ilyen árért jó minőségűek. Én szeretem őket. Ugyan nagyon tetszik Sebby Koto verziója, de nem érzem hogy hajlandó lennék érte 20 ezret kifizetni így maradtam inkább ennél az olcsóbb verziónál.
026 days agopandidorapandidora
Aucifer (27 days ago) #2363597
Mit takar a Premium Figure?
Mi a véleményetek a SEGA figurákról?

Szerintem bátran rendeld meg! A Sega prize figurái a legjobbak a piacon (prize figura: japánban automatákban pár száz yenért kapható figurák, mint nálunk a csoki-és ital automaták, csak figura van benne). Ezek általában tökéletességben elmaradnak a nagy gyártók jóval drágább figurái mellett, de olcsó és mégis minőségi alternatívák. Lesz egy kis festék hiba itt-ott, meg kicsit durvább felületek, de ennyi pénzért bőven megéri!
027 days ago-OJ--OJ-
Aucifer (27 days ago) #2363597Mit takar a Premium Figure?

Általában nagyobbak és a minőségük is jobb a normál prize figurákénál.

Aucifer (27 days ago) #2363597Mi a véleményetek a SEGA figurákról?

A Banpresto mellett a legmegbízhatóbb prize figura gyártó.
027 days agoAuciferAucifer
Sziasztok! :)
Nem vagyok annyira jártas errefelé, és bár szép számmal növekszik a figura gyűjteményem, mégsem mondhatnám, hogy értek hozzájuk... ^^'
Egy (azaz inkább kettő) kérdéssel fordulnék hozzátok:
Mit takar a Premium Figure?
Mi a véleményetek a SEGA figurákról?
Ugyanis jelenleg ezzel a figurával szemezgetek: item #246289
Köszi előre is a választ, és bocsi, ha hülyeséget kérdeztem. :D

View more comments

HFC - HungarianFigureCollectors

Details

View moreRelated Pictures (994)

View moreRelated Items (12)

Related Entries (2)