HFC - HungarianFigureCollectorsHFC - HungarianFigureCollectorsn/a

http://abload.de/img/mfc-bannerjouk5.jpg

This is a club for all figure (and other anime merchandise) collectors
who are from Hungary or consider themselves Hungarian.

============================================================================================

Kiemelt Témák:

A Figurákról általában topikban lehet beszélgetni az új bejelentésekről, az aktuális megjelenésekről, a friss beszerzésekről.
Itt lehet feltenni a figurákkal és a gyűjtéssel kapcsolatos kérdéseket is.

A Figura fotókba várjuk a tagok saját készítésű képeit, amelyek kérésre a klub galériájába is bekerülnek.

Az Eladó dolgokban lehet meghirdetni az eladásra/cserére szánt termékeket.

A Külföldi rendelésekben lehet tanácsot kérni illetve adni a külföldről történő beszerzésekkel kapcsolatban.

Az Általános témákban pedig mindenről mehet a társalgás, anime, manga, conok, cosplay, boltok, stb.

============================================================================================

A galériába kizárólag a klub tagjainak saját készítésű fotói kerülhetnek be. Rendszeres időközönként frissítem az új feltöltések közül szemezgetve, de ha valaki egy konkrét fotót szeretne hozzáadatni a galériához, az a klubszobába tett hozzászólással jelezheti.

Magyarországi anime/manga beszerzőhelyek:

http://abload.de/img/animeland08u96.jpg http://abload.de/img/holdfenyteamuwury.jpg http://abload.de/img/trillianwougq.jpg

Club logo by aya14. Köszönjük a klub logót

View more // Comments (424)

019 days agopaTKanypaTKany Over 9000
Lehet linkelni a klubhoz item #328968 encyclopedia #87545
02 months agofullillegalfullillegal
Közben megoldódott, a biginjapan vett fel pluszrendeléseket.

Más: a terraformer másnak működik? Nekem az add-to-cart gomb nem működik(korábban már vásároltam tőlük, akkor nem volt gond). Ez központi szivatás, vagy az én gépemben/böngészőmben van a hiba?
04 months agoRui-chanRui-chan
fullillegal (4 months ago) #2858688Ha lecsúsztam egy előrendelésről, akkor azt már cseszhetem, vagy a kiadás előtt x idővel ismét rendelhető lesz a figura?(ha utóbbi, akkor mennyi idővel a megjelenés előtt kezdjek el sasolni?)
Az sok mindentől függ, mennyire népszerű a karakter, milyen gyártóról van szó, stb.
04 months agofullillegalfullillegal
Ha lecsúsztam egy előrendelésről, akkor azt már cseszhetem, vagy a kiadás előtt x idővel ismét rendelhető lesz a figura?(ha utóbbi, akkor mennyi idővel a megjelenés előtt kezdjek el sasolni?)
04 months agoTziTzi
Aki privát üzenetet küldött, legyen kedves küldjön egy levelet, mert nem találom az üzenetét...
Köszi!
07 months agopandidorapandidora
fullillegal (7 months ago) #2578776Köszi
Akkor duplán szerencsém volt. Nemrég 2 figurát is rendeltem(5000 és 6000 yen felett), és mindkettőt megkaptam gond nélkül.(lehet, mert karácsony táján érkeztek Mo-ra?)

Akkor tényleg nagy szerencséd volt! Karácsonykor sokkal több a csomag, minden bizonnyal ezért nem tudtak figyelni rá a vámosok.
07 months ago (7 months ago)fullillegalfullillegal
Köszi

Akkor duplán szerencsém volt. Nemrég 2 figurát is rendeltem(5000 és 6000 yen felett), és mindkettőt megkaptam gond nélkül.(lehet, mert karácsony táján érkeztek Mo-ra?)
07 months agopandidorapandidora
fullillegal (7 months ago) #2570082A vámolás az hogy zajlik? Minden csomagra ránéznek, és amelyik értékhatáron felül van vagy gyanús, azt kezelésbe veszik, vagy csak véletlenszerűen nézik meg őket?
Véletlenszerűen választják ki őket. Volt már olyan is, hogy bőven az értékhatàr felett volt a csomag, mégis átjött. Eddig két felhasználónál fordult elő az, hogy kis értékű csomagot is kivizsgáltak. Az biztos, hogy 5000 yen feletti érték esetén 99%, hogy megvámolják.
07 months agofullillegalfullillegal
A vámolás az hogy zajlik? Minden csomagra ránéznek, és amelyik értékhatáron felül van vagy gyanús, azt kezelésbe veszik, vagy csak véletlenszerűen nézik meg őket?
07 months agobleachbleach
akinek van bleach fan cucca pl;karkötö,poszter,nyaklánc kérem jelezze pm-ben

View more comments

HFC - HungarianFigureCollectors

Details

View moreRelated Pictures (1044)

saber alter fate/hollow_ataraxia kuramoto_ikumabandai hgif_gainax_heroines_part_2 kono_minikuku_mo_utsukushii_sekai hoshino_hikari

View moreRelated Items (13)

Related Entries (3)