HFC - HungarianFigureCollectorsHFC - HungarianFigureCollectorsn/a

http://abload.de/img/mfc-bannerjouk5.jpg

This is a club for all figure (and other anime merchandise) collectors
who are from Hungary or consider themselves Hungarian.

============================================================================================

Kiemelt Témák:

A Figurákról általában topikban lehet beszélgetni az új bejelentésekről, az aktuális megjelenésekről, a friss beszerzésekről.
Itt lehet feltenni a figurákkal és a gyűjtéssel kapcsolatos kérdéseket is.

A Figura fotókba várjuk a tagok saját készítésű képeit, amelyek kérésre a klub galériájába is bekerülnek.

Az Eladó dolgokban lehet meghirdetni az eladásra/cserére szánt termékeket.

A Külföldi rendelésekben lehet tanácsot kérni illetve adni a külföldről történő beszerzésekkel kapcsolatban.

Az Általános témákban pedig mindenről mehet a társalgás, anime, manga, conok, cosplay, boltok, stb.

============================================================================================

A galériába kizárólag a klub tagjainak saját készítésű fotói kerülhetnek be. Rendszeres időközönként frissítem az új feltöltések közül szemezgetve, de ha valaki egy konkrét fotót szeretne hozzáadatni a galériához, az a klubszobába tett hozzászólással jelezheti.

Magyarországi anime/manga beszerzőhelyek:

http://abload.de/img/animeland08u96.jpg http://abload.de/img/holdfenyteamuwury.jpg http://abload.de/img/trillianwougq.jpg

Club logo by aya14. Köszönjük a klub logót

View more // Comments (427)

018 days agoZoinbergZoinberg
Köszönöm szépen neked is és OJ-nek is. :)
018 days agoRui-chanRui-chan
Zoinberg (18 days ago) #3292337véletlen kiléptem a csoportból, valaki vissza tudna tenni? ><
köszi előre is.

Küldtem meghívót a csoportba, így már elvileg vissza tudsz lépni.
018 days agoZoinbergZoinberg
véletlen kiléptem a csoportból, valaki vissza tudna tenni? ><
köszi előre is.
01 month agopaTKanypaTKany Over 9000
Lehet linkelni a klubhoz item #328968 encyclopedia #87545
03 months agofullillegalfullillegal
Közben megoldódott, a biginjapan vett fel pluszrendeléseket.

Más: a terraformer másnak működik? Nekem az add-to-cart gomb nem működik(korábban már vásároltam tőlük, akkor nem volt gond). Ez központi szivatás, vagy az én gépemben/böngészőmben van a hiba?
04 months agoRui-chanRui-chan
fullillegal (4 months ago) #2858688Ha lecsúsztam egy előrendelésről, akkor azt már cseszhetem, vagy a kiadás előtt x idővel ismét rendelhető lesz a figura?(ha utóbbi, akkor mennyi idővel a megjelenés előtt kezdjek el sasolni?)
Az sok mindentől függ, mennyire népszerű a karakter, milyen gyártóról van szó, stb.
04 months agofullillegalfullillegal
Ha lecsúsztam egy előrendelésről, akkor azt már cseszhetem, vagy a kiadás előtt x idővel ismét rendelhető lesz a figura?(ha utóbbi, akkor mennyi idővel a megjelenés előtt kezdjek el sasolni?)
05 months agoTziTzi
Aki privát üzenetet küldött, legyen kedves küldjön egy levelet, mert nem találom az üzenetét...
Köszi!
07 months agopandidorapandidora
fullillegal (7 months ago) #2578776Köszi
Akkor duplán szerencsém volt. Nemrég 2 figurát is rendeltem(5000 és 6000 yen felett), és mindkettőt megkaptam gond nélkül.(lehet, mert karácsony táján érkeztek Mo-ra?)

Akkor tényleg nagy szerencséd volt! Karácsonykor sokkal több a csomag, minden bizonnyal ezért nem tudtak figyelni rá a vámosok.
07 months ago (7 months ago)fullillegalfullillegal
Köszi

Akkor duplán szerencsém volt. Nemrég 2 figurát is rendeltem(5000 és 6000 yen felett), és mindkettőt megkaptam gond nélkül.(lehet, mert karácsony táján érkeztek Mo-ra?)

View more comments

HFC - HungarianFigureCollectors

Details

View moreRelated Pictures (1043)

tsundere blond_hair twintails yellow_eyes bikini cleavage smile barefoot bikini_top belly_button black_bikini female swimsuit alter outdoors breast tanaka_touji exposed_shoulders school_rumble hair_ribbo...lacus_clyne meer_campbell bandai kidou_senshi_gundam_seed_destiny

View moreRelated Items (13)

Related Entries (3)