HFC - HungarianFigureCollectorsHFC - HungarianFigureCollectorsn/a

http://abload.de/img/mfc-bannerjouk5.jpg

This is a club for all figure (and other anime merchandise) collectors
who are from Hungary or consider themselves Hungarian.

============================================================================================

Kiemelt Témák:

A Figurákról általában topikban lehet beszélgetni az új bejelentésekről, az aktuális megjelenésekről, a friss beszerzésekről.
Itt lehet feltenni a figurákkal és a gyűjtéssel kapcsolatos kérdéseket is.

A Figura fotókba várjuk a tagok saját készítésű képeit, amelyek kérésre a klub galériájába is bekerülnek.

Az Eladó dolgokban lehet meghirdetni az eladásra/cserére szánt termékeket.

A Külföldi rendelésekben lehet tanácsot kérni illetve adni a külföldről történő beszerzésekkel kapcsolatban.

Az Általános témákban pedig mindenről mehet a társalgás, anime, manga, conok, cosplay, boltok, stb.

============================================================================================

A galériába kizárólag a klub tagjainak saját készítésű fotói kerülhetnek be. Rendszeres időközönként frissítem az új feltöltések közül szemezgetve, de ha valaki egy konkrét fotót szeretne hozzáadatni a galériához, az a klubszobába tett hozzászólással jelezheti.

Magyarországi anime/manga beszerzőhelyek:

http://abload.de/img/animeland08u96.jpg http://abload.de/img/holdfenyteamuwury.jpg http://abload.de/img/trillianwougq.jpg

Club logo by aya14. Köszönjük a klub logót

View more // Comments (398)

02 months agopandidorapandidora
Azt észre vettétek, hogy ha beillesztitek a figura adatlapjára a postai nyomkövető kódot, akkor egy kattintással lekeresi a japán posta oldalán? Szerintem ez nagyon király, eddig mindig meg kellett nyitnom a jp post nyomkövetős oldalát és minden egyes alkalommal, amikor meg akartam nézni, be kellett másolni a kódom. Így most ha egyszer berakom ide, a figura adatlapjáról egy kattintással megnyílik!
07 months agoSeravySeravy
1. Szó esett "tipikusan magyar" hozzáálásról, na az is tipikusan magyar hogy kiutáljuk és elkergetjük azt akinek más a véleménye, vagy kellemetlen dolgokat szóbahoz. Igazából persze nem, sajnos máshol is így megy. Az igazi tipikusan magyar specialitás az az hogy a magyarokról rossz véleményünk van pedig mi is azok lennénk. Szerintem nincs még egy olyan ország ahol az emberek ennyire lenézik a SAJÁT hazájukat és népüket.
2. Igenis jogom van hozzá hogy szívtelen barbárnak tartsak mindenkit aki évekig dobozban aszalja a szerencsétlen, jobb sorsra érdemes figuráit, és ahhoz is jogom van hogy ezt a véleményemet kifejtsem. Nekik meg joguk van továbbra is ezt tenni ha kedvük tartja, legyenek vele boldogok...
3. Ha tényleg ennyire kerülendő téma hogy ki mennyit költ és erről másnak mi a véleménye, akkor talán eleve nem kellett volna belekezdeni egy "miért drágák a figurák" témába, meg egyáltalán bármibe aminek pénzhez van köze, bár a véleményemnek speciel nem sok köze volt a pénzhez magához, csak valahogy félre lett értve, lásd 2es pont. Hozzatok egy szabályt hogy pénzről beszélni tilos, ha ez ennyire zavar, mert különben máskor is szóba fog kerülni.

Na, ennyit erről. Válaszolni nem kell rá, úgysem fogom elolvasni. Kikapcsoltam az értesítést a válaszokról. Elegem van. Ha esetleg hülyeségeket irtam most az azért van mert már nem látom a forumot. De az is lehet hogy az agyamra ment a Dangan Roppa, ilyen depressziós, elmebeteg játékot még nem láttam...

Részemről ez volt az utolsó poszt itt és kiléptem. Minek stresszeljem magam, arra ott van az AL "erre kicsit várni kell... igazából voltmár hogy egyévet is de az a maximum... két és fél év után még mindig 5 darab nem került sorra a7ből... te mondtad hogy lassan és alaposan legyen megcsinálva nemértelek... Nemértjük miért lett ferde amikor beraktuk a dobozba még jó volt... " resin hozzáállása amin azóta is rendszeresen bosszankodom pedig már egy év eltelt amióta kiszálltam belőle és lemondtam a maradékot. Ha már tipikusan magyar, az is az volt.

Na további jó napot. Most hogy újabb két órát elpazaroltam az életemből erre, megyek nézek egy kis animét inkább, az hasznosabb.
07 months agopandidorapandidora
OJ légyszi tedd zárttá a klubot! Köszi!
07 months agopaTKanypaTKany Over 9000
Lehet linkelni a klubhoz item #193355
07 months agoTziTzi
Ha esetleg úgy alakulna valakinek, hogy olyasmit talál amit csak AU-n belül küldenek, akkor forwardingban tudok segíteni.
01 year agopandidorapandidora
Csatlakozom a dicsérőkhöz! Köszi OJ, szép munka! :)
01 year ago-OJ--OJ-
rookie (1 year ago) #1687974Tök jó az új desing! :)

Thx ^_^
01 year agorookierookie
Tök jó az új desing! :)
01 year agopandidorapandidora
Yuriko-chan (1 year ago) #1583492Visszaállítottam, hogy látszódjanak, de akkor sem értem, hogy mire volt jó elrejteni őket.

nekem sokkal jobban tetszik így. Amikor mobilról netezek sose tudtam eltalálni a menüket, mindig véletlen a fejlécre klikkeltem. Nekem így sokkal praktikusabb és az oldal kinézete is letisztultabb, stílusosabb lett szerintem.
01 year agoYuriko-chanYuriko-chan
Visszaállítottam, hogy látszódjanak, de akkor sem értem, hogy mire volt jó elrejteni őket.

View more comments

HFC - HungarianFigureCollectors

Details

View moreRelated Pictures (985)

View moreRelated Items (12)

Related Entries (2)