Republic of Polish CollectorsRepublic of Polish Collectors✽ Dla wszystkich kolekcjonerów figurek z Polski! ✽

Tabitha
Regular Boarder

Tabitha

Online No
Level 19
Joined 6 years ago
Post(s) 12
Location Poland

2 months ago
Mała wyprzedaż rzeczy:
Goodsy (mfc link)
Figurki (mfc link)
Mangi/Artbooki (mfc link)

brut_all
(◠‿◠)✌
Regular Boarder

brut_all

Online No
Level 17
Joined 6 years ago
Post(s) 75
Location Poland, C...

2 months ago
Hejka,
potrzebuję trochę kasiory ostatni, więc poszerzam ofertę wyprzedaży - o wszystko ! (prawie - Sayamę na razie zostawiam, bo ładnie pod lampką mi ozdabia ^^).

Co oznacza, że skłonny jestem oddać m. in.
- Kolekcję redjuica (LACIA!, Miku WiM),
- kompletną kolekcję Sejberek od Satoshiego
,
- BRS/Dead MAster,
- GODOKĘ,
- czy trudno dostępną już Sasaki
itd. itp.

Ceny ustalę jeśli będę w ogóle zapytania, ale macie gwarancję najniższej ceny na MFC albo jeszcze taniej :) Liczę na zainteresowanie godne kroksów w biedronce, w innym wypadku będę wystawiał sukcesywnie na MFC (czego mi się nie chce robić, więc brać póki łatwo coś utargować i zanim ceny zrobią się bardziej europejskie) ;P
http://imageshack.us/a/img40/3674/mikubaner.jpg
Updated 2 months ago #23558329

NWW_Station
Regular Boarder

NWW_Station

Online No
Level 6
Joined 9 months ago
Post(s) 2
Location Poland

2 months ago
brut_all (2 months ago) #23558329
Ceny ustalę jeśli będę w ogóle zapytania, ale macie gwarancję najniższej ceny na MFC albo jeszcze taniej :) Liczę na zainteresowanie godne kroksów w biedronce, w innym wypadku będę wystawiał sukcesywnie na MFC (czego mi się nie chce robić, więc brać póki łatwo coś utargować i zanim ceny zrobią się bardziej europejskie) ;P

Poszło PM wczoraj, ale odpowiedzi brak :)

partisanx_
Regular Boarder

partisanx_

Online No
Level 10
Joined 2 years ago
Post(s) 7
Location London

24 days ago
Sprzedaje figurke Cordelia z Fire Emblem: Awakening (mfc link) za 440zl (wliczona przesylka w cene). Zakupiona uzywana z malym defektem z farba na podstawie (nie widoczne jezeli ktos chce uzyc layer z woda). Sama dopiero wczoraj rozpakowalam i wszystko oprocz base wyglada idealnie. Sprzedaje bo nie myslalam ze taka duza figurka jest i miejsca na nia nie mam.
Updated 23 days ago #25130141

« Prev   1 2 3 4 5 6   Next »

Top ↑

Join the club to join the discussion.