AlzharaAlzhara Who cares?

About

Comments (208)

02 months agoMaoMao
Alzhara (2 months ago) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
02 months agoMaoMao
Alzhara (3 months ago) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
03 months agoMaoMao
Alzhara (3 months ago) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
03 months agoMaoMao
Alzhara (3 months ago) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.
09 months agoMaoMao
Alzhara (9 months ago) #15223280aww shiet... miesiąc temu pisane xD ano tak długo na nią czekałam! Mam nadzieję, że tą już uda mi się nabyć bo co ostatnio coś zamówię to jak się ukazuje to coś ważniejszego wyskakuje i na figse brakuje =/ albo uderzające z zaskoczenia spadki zł ;/

Niestety aż za dobrze coś o tym wiem. Teraz muszę połowę zamówień z tego miesiąca skasować >.<. Jak mi Ami konta nie zbanuje to się szczerze zdziwię XD.

View more comments

Alzhara

Details

View morePictures (122)

hatsune_miku banpresto sq crypton_future_media good_smile_racingleaf alter aquaplus kimi_ga_yobu megiddo_no_oka_de buddy otoyama_houjun

View moreFavorite Pictures (90)

kotobukiya sega ascii_media_works kousaka_kirino ore_no_imouto_ga_konna_ni_kawaii_wake_ga_nai hiroshi_(sakurazensen) ex_figure aragaki_ayasehuke good_smile_company steins;gate makise_kurisu tokunaga_hironori

View moreFavorites (41)

View moreFriends (44)

View moreClubs (17)