AlzharaAlzhara Who cares?

019 days agoXellosXellos
Najlepszego. ;)
03 months agoMaoMao
Alzhara (3 months ago) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
03 months agoMaoMao
Alzhara (3 months ago) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
03 months agoMaoMao
Alzhara (3 months ago) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
03 months agoMaoMao
Alzhara (4 months ago) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.
010 months agoMaoMao
Alzhara (10 months ago) #15223280aww shiet... miesiąc temu pisane xD ano tak długo na nią czekałam! Mam nadzieję, że tą już uda mi się nabyć bo co ostatnio coś zamówię to jak się ukazuje to coś ważniejszego wyskakuje i na figse brakuje =/ albo uderzające z zaskoczenia spadki zł ;/

Niestety aż za dobrze coś o tym wiem. Teraz muszę połowę zamówień z tego miesiąca skasować >.<. Jak mi Ami konta nie zbanuje to się szczerze zdziwię XD.
01 year agoMaoMao
Oho ktoś tu się skusił na nową figurkę ^^ <3
02 years agojosiahongakujosiahongaku
Happy birthday~w
03 years agobrucesolmianobrucesolmiano
Happy Birthday !! :D
03 years agoDeadlyAnimeDeadlyAnime Web Designer
View spoilerHide spoilerYou are the birthday star today... Happy birthday! ...xD ...xD
03 years agoYuirikoYuiriko
Alzhara (3 years ago) #1959716Logujesz się codziennie... Czemu nie odpowiadasz w temacie o Petanko z Madoki? Czemu jeszcze nie posłałaś invoice za ich wysyłkę? Ile jeszcze trzeba czekać =/?
Jeśli nie masz zamiaru wysłać tych maluchów to bardzo proszę o zwrot kosztów (włącznie z przesyłką) na mojego PayPala.

Ahh, przepraszam, nie mam zasubskrybowanego tematu, a patrzę tylko do subscribed, bo wchodzę na MFC przez telefon póki co ._.
jeśli coś trzeba to pisz na priv albo na maila, na którego płaciłaś, bo nie mam teraz dostępu do komputera i nie sprawdzam wszystkiego ;.;
powysyłam już wiadomości do części osób, więc Ciebie najwidoczniej pominęłam, jeszcze raz przepraszam ;v; za wysyłkę będzie coś koło 6zł + cena za kopertę pewnie, więc zapłać po prostu 6zł na email/konto jak za figurkę a ja pokryję te drobne dodatkowe koszta XD w temacie chyba jeszcze nie pisałam, ale nie byłam w stanie nic wysłać przez zajęcia w szkole, bo to mój ostatni rok tutaj a semestr skończył się dopiero w piątek, no i mam małe problemy ze zdrowiem ;u;
03 years agoMaoMao
Alzhara (3 years ago) #1876215OMG! Delay Kamael! Dzięki ci... kimkolwiek byłeś! Pierwszy raz tak bardzo cieszę się na przesunięcie premiery \o/ <3 !

Musiałaś się mocno modlić :D
03 years agoMaoMao
Co Ty masz na tym awatarze?
03 years agoMaoMao
Alzhara (3 years ago) #1779225zapalnenie miśnia nie mam pojęcia gdzie mnie złapało a przeziębienie (nie wiem jak u Ciebie ale w wawie jest paskudny wirus w którym najgorszy jest cholerny ból gardła) 'dostałam' od Adama mimo dzielnego stawiania oporu najeźdzcy :/
Więc wesoło łykam środki przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozluźniające, na ból gardła, na wzmocnienie, antybiotyk i zarzywam krople do nosa zakończone okładami z kota.
Daaaaawno się tak nie rozłożyłam :/


Nah, ja przetrwałam tydzień temu ostre przeziębienie combo z zapaleniem ucha ale dałam radę je zwalczyć nim musiałam wyjść z domu. Nie czekaj... Nie zwalczyłam go tak szybko, przecież musiałam iść do pracy. No ale już z tydzień mogę oddychać nosem co jest bardzo przyjemną odmianą zamiast smarkania krwią. Twoje jednak dolegliwości biją moje w przedbiegach a ja naprawdę myślałam, że pomrę od kaszlu, bólu i ogólnego otępienia.
03 years agoMaoMao
Alzhara (3 years ago) #1776842przeziębienie + zapalenie mięśnia = ledwo żyje i chce oderwać sobie rękę. Od tygodnia nic tylko biegam po lekarzach albo siedze w pracy :( yhhhh

OMG jak Ty sie az tak zalatwilas?
03 years agoMaoMao
Alzhara (3 years ago) #1773140dogorywam :/

Ej no, nie lubiem :(. Spowiadaj się.
03 years agoMaoMao
Żyj :D
03 years agohipozaurushipozaurus is trying her best!
jasne, nie ma sprawy. PM'nij mi swoj adres prosze i wyslij 5,10zl za wysylke priorytetem ;w;
03 years agohipozaurushipozaurus is trying her best!
mam twojego strapa z Code Geass'a~
04 years agoMaoMao
Alzhara (4 years ago) #1698069Oh my! Lucyfer podciągneli pod 8% :3

Hip hip hurra!

« Prev   1 2 3 4 5 6 7 11   Next »

Alzhara