Loading
brut_all

brut_all(◠‿◠)✌

«…»
Last visit 8 days ago • Joined 6 years ago • 41,111 hits (530)

Lists11

About


ALL* FOR SALE !!!
BEST PRICES, 100% SATISFACTION - Ask for shippingWSZYSTKO* NA SPRZEDAŻ !!!
NAJLEPSZE CENY, 100% SATYSFAKCJI - Pytaj o wysyłkę________
* - Except Sayame (for now) / Oprócz Sayame

SOLD: list/11120
Show(s)
South Park, big bang theory, Walking Dead, Game of Thrones,... oh, and anime of course :)
Book(s)
J. Dukaj rules,... G.R.R. Martin, R.M. Wegner and many more [s-f, cyberpunk, fantasy, social s-f, hard s-f]
Game(s)
on xbox360
MOE Point(s)
see the TAG CLOUD
Music
very wide spectrum
Camera
sony dslr a350
Computer
Zenbook UX32VD HD 10GB +win7 on SSD +24" screen

Comments357 comments

0pt
brut_all (2 months ago) #24198426Hi, I'm still selling, so sure, you can ask what you want to know. Tell mi where are you from, so I could check shipping cost to your country. california
1 month ago
0pt
Hi, I'm interested in this figure- Lacia if you are still selling. Can you provide me with further information please?
2 months ago
0pt
brut_all (9 months ago) #17223400Dzięki :) - ale z jakiej okazji, o urodziny jutro mam dopiero ;)Myślałem, że mfc już to naprawiło. Cóż, no to składam przedwczesne życzenia urodzinowe. ;)
9 months ago
0pt
Najlepszego.
9 months ago
0pt
DeadlyAnime Web Designer
View spoilerHide spoilerYou are the birthday star today... Happy birthday! ...xD ...xD
2 years ago
0pt
Hej :)
Po pierwsze z góry przepraszam za spam a po drugie nie jesteś zainteresowany może kupnem: ITEM #117930
Chce ją sprzedać, ale jak najszybciej bo trafiła mi się okazja na inną figurkę którą dużo bardziej chce.
3 years ago
0pt
brut_all (3 years ago) #2001619Na Pyrkonie będę na 99% (1% na sytuacje wyjątkowe typu wojna). Nawet tym razem wysłałem zgłoszenie na gżdacza coby poznać event od podszewki, ale się zobaczy czy wezmą :). W każdym razie pewnie się spotkamy, jeśli dobrze rozumiem, że ty też będziesz - w ogóle prywatnie czy z yattą w tym roku?

Yatta i będę walczyć pewnie o wolne, bo kieruje całym stoiskiem no ale kilka paneli przydałoby się zobaczyć... To pyrkon w końcu. Pamiętaj wpaść i powiedzieć cześć inaczej zagryzę.
3 years ago
0pt
brut_all (3 years ago) #1998869Zaraz tam głupia, sam kiedyś nie mogłem wpaść co wpisać żeby wywaliło to co mnie interesuje :), ogólnie szukaj pod 'podstawka ekspozytor', tu chyba te same co ja mam: allegro.pl/stoj....
A Cicho u mnie faktycznie ostatnio, jakoś bardzo mało przed kompem siedzę. I szczerze mówiąc ostatnio nie za wiele figurek woła do mnie żebym kupował. Kilka też ciągle w pudełkach - czekają aż zasłużę na otwarcie, bo póki co mam lenia takiego, że nawet na forach mi się nie chce pisać - jakiś głupi okres w ogóle :)


Nah, ja nie mam z kolei lenia ale mam LoLa więc też zapomniałam o niektórych miejscach na świecie. No ale, że nie otworzyłeś kilku figurek? No to już wręcz niemożliwe... Ja nawet to co mam schować i tak spowrotem i tak otwieram. Bo przecież trzeba POMACAĆ.
Dzięki Ci wielkie za ten link. Szukałam tego jak głupia,a na tsuki się zgubiłam więc pomyślałam, że cię pomęcze. Btw. będziesz na pyrkonie?
3 years ago
0pt
Hej hej (co u Ciebie tak cicho? Żyjesz?). Słuchaj mam pytanko, gdzie znalazłeś te swoje genialne podstawki do podnoszenia figurek. Tzn. pamiętam, że allegro ale jak się one nazywały bo głupia Mao nie pamięta.
3 years ago
0pt
Hello Friend! Just wanted to say...
http://florencemotorspeedway.net/wp-content/uploads/2013/12/happy_holidays_Animated.gif
3 years ago
View more comments

Brutal's Red List3

Brutal's Green List16

Bayonetta (Flare)Kizumonogatari - Kiss-shot Acerola-orion Heart-under-blade - 1/8 (Good Smile Company)Queen's Blade - Alleyne - 1/6 (Orchid Seed)Sengoku Rance - Yukihime (Daiki Kougyou)Vocaloid - Hatsune Miku - 1/8 - Deep Sea Girl (Shinkai Shoujo) ver. (Good Smile Company)Lineage II - Kamael - 1/7 (Max Factory)Shingeki no Bahamut - Cerberus - 1/7 (Max Factory)Nisemonogatari - Oshino Shinobu - 1/8 (Alter)

Brutal's Purple List12