Loading

Republic of Polish CollectorsRepublic of Polish CollectorsCommunity & Help

Republic of Polish Collectors
AlicjaAlicja10 years ago
Welcome
to the club of Polish collectors and figure maniacs! We're still evolving, much has already been done but there's also a lot of work ahead of us. That's why we ask You for further ideas for club's improvement, support, and aid - even by taking part in discussions on the forums. After all, there's no point in clubs without its members' participation :)
We warmly invite new citizens to our small Republic - feel free to join as long as you feel connected in any way with Poland and figurines!


Witamy
w klubie polskich kolekcjonerów i figurkowych maniaków. Wciąż dopracowujemy nasz klub, wiele udało się już zrobić, ale przed nami nadal dużo pracy. Dlatego prosimy Was o dalsze pomysły rozwoju, wsparcie i pomoc, choćby przez udzielanie się na forach, forumowisku - w końcu bez udziału klubowiczów klub nie ma racji bytu :)
Serdecznie zapraszamy w szeregi naszej Republiki również nowych obywateli - o ile tylko czujecie się w jakiś sposób związani z Polską i figurkami!


ZLOT
co roku spotykamy się w okresie wakacyjnym w Warszawie.
zlot 2018thread/15528
poprzednie edycje zlotów → clubs.v4.php?cu...
Updated 2 years ago347 users8,015 comments

Forums28

[zlot lato 2018 - Warszawa] jakie terminy pasują osobom zainteresowanym?

13%4-5 sierpnia
63%11-12 sierpnia
13%18-19 sierpnia
13%25-26 sierpnia
8 votesVotes are public

Related Articles9

Comments8,015 comments

Makichi4 months ago#87603366Hej macie jakieś figurki na sprzedaż? Najchętniej z serii Fate/Evangelion/Ghost in the shell, ale rozważe każdą ofertę figurek postaci DAMSKICH. :)Coś tam mam :) LIST #13813
4 months ago
Hej macie jakieś figurki na sprzedaż? Najchętniej z serii Fate/Evangelion/Ghost in the shell, ale rozważe każdą ofertę figurek postaci DAMSKICH. :)
4 months ago
Mam od cholery figurek i innych rzeczy na sprzedaż, może ktoś coś: LIST #13813
1 year ago
hipozaurus1 year ago#64612480Swoją drogą rychło w czas, ale planujemy zlot na 17-18/08. Ktokolwiek jest zainteresowany - serdecznie zapraszamy! :D

Przeoczyłem o jakieś 2 miesiące :(
1 year ago
hipozaurus is trying her best!
Swoją drogą rychło w czas, ale planujemy zlot na 17-18/08. Ktokolwiek jest zainteresowany - serdecznie zapraszamy! :D
1 year ago
.
1 year ago
Eroshota1 year ago#59735030A ja tak zapytam, ma ktoś może nadmiar kartek z AmiAmi z jakiegoś miesiąca i chciałby się powymieniać, albo coś xDMi tylko miejsce zajmują więc mogę Ci wysłać jeżeli mam jakieś które byś chciał :)
1 year ago
A ja tak zapytam, ma ktoś może nadmiar kartek z AmiAmi z jakiegoś miesiąca i chciałby się powymieniać, albo coś xD
1 year ago
Sprzedaję część swoich figurek i jeszcze parę mi zostało: allegro.pl/uzyt...
2 years ago
Olaf_Oraffu2 years ago#54101157ostatnia aktywność miesiąc temu, heh. Jest ktoś tutaj kto kolekcjonuje Dollfie Dreams albo Smart dolls( mogę to napisać,pomimo że to nie są figurki?)? bo w sumie nie mam kim na ten temat pogadać.
discord by się przydał :) bo ostatnio znowu zaczęłam patrzeć na nowości figurkowe
Też siedzę w tym bagnie orz (przez hipo)
2 years ago