Loading
RemiKoRemiKo2 years ago
vocaloid key nendoroid_petit sega moon nendoroid alter hatsune_miku toranoana good_smile_company palette little_busters! sea natsume_rin sasasegawa_sasami morikawa_hiromitsu visual_art's nendoron jun_(e.v.) aketagawa_noboru crypton_future_media bath_poster pm_figure mashiroiro_symphony_-love_is_pure_white- doruji pannya sana_inui mashiroiro_symphony_-the_color_of_lovers- fujimi_shobou tokisaki_kurumi lennon ichiyou_moka tsunako tachibana_koushi alphamax date_a_live_ii torakuji date_a_live_ii_x_toranoana hatsune_miku_-project_diva_arcade- katanashi spm_figure hatsune_miku_-project_diva-_arcade_future_tone nishibu_hidetoshi nendoroid_petit_hatsune_miku_renewal wonder_festival_2016_[summer] katou_manabu nendoroid_jumbo
 

Comments4 comments

CherryHunter2 years ago#24888772Wow! Twój pokój wygląda coraz lepiej :D Elementów jest tu sporo i wszystko ładnie ustawione co nie jest łatwym zadaniem przy takiej ilości gadżetów!
Dziękuję! Mi również podoba się taki pełniejszy kąt mojego pokoju. W tym roku zbiegło się to wraz z premierą platformy AMD Ryzen, którą musiałem przetestować i tak już zostało :)
2 years ago
ptitange232 years ago#24879666So cool ! :)
Thank you!
2 years ago
Wow! Twój pokój wygląda coraz lepiej :D Elementów jest tu sporo i wszystko ładnie ustawione co nie jest łatwym zadaniem przy takiej ilości gadżetów!
2 years ago
So cool ! :)
2 years ago