Loading
frickenchickenfrickenchicken8 years ago
gintama megahouse sakata_gintoki g.e.m. moriwaki_naoto
 

About this picture

 
banner: PICTURE #336122

Christmas present :)

Comments5 comments

Gin-chan T__T ~ Śliczny ♥
8 years ago
No na zewnątrz u mnie jest jak na razie dodatnia temperatura ale jeżeli mróz złapie to faktycznie pewnie skończy na balkonie (bo wszyscy pchają wszystko w tą zamrażarkę szatańską a nikt tego później nie żre cholera! xD)
Normalnego Gintoki'ego bez problemu dostaniesz, przez te wszystkie rerererelease'y w kółko się na Manda pojawia w przystępnych cenach. ;)
Tylko teraz modlę się aby przeszło moje zamówienie na Elizabeth bo jak znowu będę musiała Mandarake'a stalkować to chyba zacznę rzygać tęczą.
8 years ago
Lol z ta zamrazarka. Mysle, ze jesli wystawisz go na balkon uzyskasz nawet lepszy efekt, o ile nie ma odwilzy :) Ja osobiscie tez czatowalem na Gina, ale bez parasolki. Jednakze, ostatecznie musialem zrezygnowac z niego na rzecz czegos innego :( Kolejnego Re juz raczej nie bedzie, ale nie ma co plakac, moze jeszcze kiedys bedzie mi dane go adoptowac :]
8 years ago
CINKlimatyczna fotka i swietna figurka. Niezly prezentodawca skoro udalo mu sie wytopic ta limitke z parasolka :)
Dzięki :)
Aż tak dobrze to nie było, czatowałam na niego prawie pół roku na Mandarake'u zanim się jakikolwiek egzemplarz pojawił. Prezentodawca-tata zgodził się dać na niego pieniądze i by poszedł pod choinkę więc i tak jestem hiperwdzięczna :)
Swoją drogą to rewelacyjny jest, normalną wersję i tak uwielbiam ale kto by pomyślał że jedna parasolka może zrobić taką różnicę ;) Tylko słyszałam że nieszczęsna potrafi mu trochę wygiąć palce, Megahouse trochę ją sknociło bo zrobili trzon z jakiegoś innego materiału aby się nie wyginała ale przez to zrobiła się cięższa. Dlatego czeka w pudełku aż miejsce w zamrażarce się zwolni aby go trochę "zahartować" ;p
8 years ago
Klimatyczna fotka i swietna figurka. Niezly prezentodawca skoro udalo mu sie wytopic ta limitke z parasolka :)
8 years ago