Loading
NayachiNayachi8 years ago
vocaloid key wave nendoroid_petit kotobukiya megahouse sega gift huke nendoroid one_piece saber kaito yui hatsune_miku k-on! good_smile_company kuroshitsuji banpresto monkey_d._luffy sengoku_basara bandai fate/stay_night hiro nakano_azusa angel_beats! date_masamune beach_queens ciel_phantomhive hetalia_axis_powers one_coin_grande_figure_collection phat_company shining_hearts hatsune_miku_orchestra visual_art's nendoron udono_kazuyoshi ageta_yukiwo black_★_rock_shooter maruhige itou_reiichi portrait_of_pirates_dx oda_tsuyoshi takano_meishi mayoi_neko_overrun! black_★_gold_saw fio abe_takumi kaiya_hajime ushiro_masami attm m.i.c. yaichi maxima_enfield toda_satoshi hetalia_one_coin_figure_vol._1 northern_italy_(veneziano) arakawa_yasuyuki deformeister_petit kiriya_nozomi deformaster_petit_one_piece_vol._3 togita_keijirou
 

Comments8 comments

Ishy Part time Puella Magi
O, takie samo biurko z nadstawką masz jak ja. xD Tylko ja mam gładkie, bez kolorowych drzwiczek.
Fajnie plakacik się komponuje z kolorem drzwiczek.
8 years ago
* __________ *
8 years ago
CINTen twoj Gintoki zaczyna mi sie coraz bardziej podobac, Maxima tez fajna. Kolekcja juz calkiem zacna bym powiedzial

kup go, świetna figurka XD
8 years ago
Heh Tego artu z Houmei używam jako tapety:D
8 years ago
Ten twoj Gintoki zaczyna mi sie coraz bardziej podobac, Maxima tez fajna. Kolekcja juz calkiem zacna bym powiedzial
8 years ago
Yavimayajeeej jak uroczo ^u^! ślicznie sobie poukładałaś, nie to co u mnie napchane jedno na drugie ;< i ten plakacik mi się strasznie podoba! zamieńmy się pokojami xD!

Dziękuje! Ale nie >:c XD Niestety przyszłe figurki będą forever alone'ować przez jakiś czas dopóki się więcej nie uzbiera bo tutaj już raczej miejsca się nie znajdzie D:
8 years ago
~
8 years ago
Yavimaya (눈_눈)
jeeej jak uroczo ^u^! ślicznie sobie poukładałaś, nie to co u mnie napchane jedno na drugie ;< i ten plakacik mi się strasznie podoba! zamieńmy się pokojami xD!
8 years ago