Loading
HomePicturesPicture #519297

Picture #519297

Comments3 comments

0pt
b3n (7 years ago) #1125768
Kureha w wersji od Max Factory czy jakaś inna?


Tak, tak, dokładnie ta :) ITEM #31443. Jakoś taki mi się kolorystycznie skojarzyła ;p. Dwie panienki w czarno pomarańczowych strojach. Może ten Kurehy jest nieco bardziej żółty, ale i tak fajnie by to wyglądało :).

Jakoś tak mi się wydaje, że ogólnie to panowie stanowią większość klientów kupujących laseczki w strojach kąpielowych ale przyznam, że i ja bym niektóre chciała zobaczyć u mnie na półce. Ostatnio bardzo spodobała mi się Selvaria od Altera. Mimo proporcji, które nie każdemu mogą przypaść do gustu ma w sobie "to coś". Dziewczyny z Shining Wind też uważam za genialne w wersjach bikini choć na nie już kasy bym nie wydała bo jednak mam inne figurkowe priorytety ;p.
7 years ago
0pt
Scatebra (7 years ago) #1125540Choć nie przepadam za figurkami w strojach kąpielowych ta jest całkiem sympatyczna :). Ładnie by się prezentowała w komplecie z Kurehą ;).Teraz tak sobie patrzę i dochodzę to wniosku, że za jakiś czas większość mojej kolekcji to będą panny w strojach kąpielowych :) AlphaMax poszło w dobrym kierunku, wydając figurki przyjemne dla oka i niezbyt wulgarne. Zaczynają też wybierać coraz to lepsze projekty, na podstawie których robią figurki - coraz bardziej lubię tą firmę ^^

Kureha w wersji od Max Factory czy jakaś inna?
7 years ago
0pt
Choć nie przepadam za figurkami w strojach kąpielowych ta jest całkiem sympatyczna :). Ładnie by się prezentowała w komplecie z Kurehą ;).
7 years ago