Loading
HomePicturesPicture #603687

collection v01

About this picture

 
state of possession and configuration on 09-01-2013

//3 pictures, 35mm focal length, about 180cm from the subject

next: PICTURE #623852

Comments12 comments

0pt
Your photos are stylish as always.
5 years ago
0pt
brut_all (◠‿◠)✌
Budgie (5 years ago) #1313941Amazing set up!Thanx, it will be change a little in nearest future, but I hope it will be even better ;)
5 years ago
0pt
Amazing set up!
5 years ago
0pt
Ishy Part time Puella Magi
brut_all (6 years ago) #1310752jej, dzięki :D, jeszcze idealnie nie jest i trochę się to pozmienia, ale i tak muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Gorzej, że nie ma tu już 5 (prawie)sprzedanych figurek, a miejsce i tak zaraz się skończy :), no ale nie ma co się martwić na zapas.
No tak, przyjdą nowe i trzeba będzie znowu kombinować. :D Ale zawsze się coś wymyśli. Mi również się miejsce kończy i nie wiem co z tym fantem zrobić. :C Najważniejsze, ze jesteś zadowolony. :D
6 years ago
0pt
brut_all (◠‿◠)✌
Ishy (6 years ago) #1310708Strasznie mi się podoba sposób jak podzieliłeś te figurki. Wszystkie ze sobą idealnie pasują, że aż oderwać wzroku od zdjęcia nie mogę. Szczęściarzu Ty. :Pjej, dzięki :D, jeszcze idealnie nie jest i trochę się to pozmienia, ale i tak muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Gorzej, że nie ma tu już 5 (prawie)sprzedanych figurek, a miejsce i tak zaraz się skończy :), no ale nie ma co się martwić na zapas.
6 years ago
0pt
Ishy Part time Puella Magi
Strasznie mi się podoba sposób jak podzieliłeś te figurki. Wszystkie ze sobą idealnie pasują, że aż oderwać wzroku od zdjęcia nie mogę. Szczęściarzu Ty. :P
6 years ago
0pt
brut_all (◠‿◠)✌
CSpaz (6 years ago) #1310633this is pretty cool :)Thank you, I think that too :P (but I hope to make it even cooler)
6 years ago
0pt
this is pretty cool :)
6 years ago
0pt
brut_all (◠‿◠)✌
Dzięki wam za sugestie, sam jeszcze jeżdżę ze wszystkim po różnych półkach bo do końca nie jestem przekonany co do układu, więc różne propozycje się przydadzą :)

Nayachi (6 years ago) #1309736Jednak Miku Racing 2010 poszła na półkę z Redjuice'owymi figsami? :P Nie wiem w sumie dałabym ją do Miku bo będziesz miał jeszcze tą w ramce i wyjdzie, że pół kolekcji Miku jest tu, a pół tu (no chyba, że jeszcze więcej Miku będziesz miał to będzie to zacnie wyglądało) Ale ładnie to ogólnie wygląda, zazdroszczę ci tych wszystkich Miku :D (jakbyś się kiedyś rozmyślał (wątpie, ale no) to daj znać. 2011 jest zwłaszcza genialna i co wkurzające jest u mnie w domu w pokoju obok (głupi brat >.<) (...)Nom przynajmniej na razie tam poszła, po pierwsze i tak ciężko będzie zmieścić wszystkie 6 Miku (jeszcze vn02 w planach) na jednej półce i jakoś trza będzie dzielić, po drugie Red to klasa sama w sobie i cokolwiek on narysuje dobrze razem wygląda :], no ale może się to jeszcze pozmieniać ;). A tak w ogóle samej Miku to ja nie lubię, to zawsze albo świetny projekt albo rysownik, albo wykonanie i to coś przekonywało do kupna, sama postać niebardzo :P

Scatebra (6 years ago) #1310132Uff, dobrze, że Ci się Godoka zmieściła :D.no całkiem dobrze się udało, nawet fajnie przypasował środek pudła, lepiej niż oficjalny plakat gsc, bo mam jeszcze gwieździsty syfit i ścianki plus drzwiczki do szafki gratis :D, przynajmniej do czasu lepszego tła.

Scatebra (6 years ago) #1310132Jeśli chodzi o rozplanowanie to ja bym ze dwie z tych Todowych Saberek trochę wyżej zainstalowała bo nad nimi jest tyle miejsca jeszcze a na dole się tak tłoczą ;).to na pewno, po prostu moje pojemniki na żywność się tam nie mieszczą, ale jak wspominałem, podstaweczki są już wreszcie zamówione i tam też znajdą zastosowanie.

Scatebra (6 years ago) #1310132No i jeśli chodzi o układ figurek na półce Huke.tjaa, też to zauważyłem jak już dosunąłem gablotę, to w ogóle któreś z kolei ustawienie i raczej wrócę do innego, ale to przy okazji wstawiania podstawek, na razie z lenistwa zostawiłem ;P. A najlepiej chyba to wyglądało na górnej półce, tylko Kurisu 10cm wyżej i na drugim planie, BRS z przodu i w odwrotnej kolejności - DM od lewej, no jeszcze taką fotę wrzucę kiedyś i zapytam o zdanie ;)

A tak jeszcze ogólnie, Houmei też pójdzie docelowo na podstawkę i lekko w tył, przed nią Momo i Kongiku, z Sayame jeszcze myślę jak ją ładniej wyeksponować, ona zasługuje na osobną cele :D
Case 3 pewnie swojego oświetlenia długo się nie dorobi z powodów technicznych, ale jest dość ładnie oświetlana przez lampkę (do Godoki wręcz pasuje lekko ciepłe punktowe oświetlenie, jak bliska gwiazda w przestrzeni kosmicznej :D) natomiast na pewno będzie dopracowana kwestia teł.
6 years ago
0pt
Uff, dobrze, że Ci się Godoka zmieściła :D.

Jeśli chodzi o rozplanowanie to ja bym ze dwie z tych Todowych Saberek trochę wyżej zainstalowała bo nad nimi jest tyle miejsca jeszcze a na dole się tak tłoczą ;).
No i jeśli chodzi o układ figurek na półce Huke. W sumie też mam to samo rozplanowanie ale wydaje mi się, że dużo bardziej sprawdza się jeśli BRS zamienisz z DM. W każdym razie twarz DM widać wtedy lepiej a nie tylko czubek jej głowy ;).
Ogólnie kolekcja świetnie zaprezentowana i bardzo zacna. No i to oświetlenie - mistrzowskie.
6 years ago
View more comments
Your Bridge to Deals in the Islands of the Rising Sun.

More by brut_all

Related Clubs5