Loading
Taya

Taya

«…»
Last visit 27 minutes ago • Joined 5 years ago22,477 hits (2,289)

Figures209

Goods11

Media1

About

Show(s)
Code Geass, Ergo Proxy, Gurren Lagann, Gundam
Book(s)
Tolkien, Anne Rice, Haruki Murakami
Game(s)
Devil May Cry, Final Fantasy, Soul Calibur, Tekken
Music
D'espairsray, Dir en Grey, Korn

Comments44

0pt
happy birthday lovely!!
1 month ago
0pt
100 lat!
1 month ago
0pt
Taya (1 year ago) #30859637:***

Ok, po kolei. Widząc twoją odpowiedź rozejrzałem się po twoim profilu i zerknąłem na listę życzeń, a tam zobaczyłem nendo LINY INVERSE i szczena mi opadała. Moja najukochańsza postać z jednego z moich pierwszych anime wreszcie dostanie porządną figurkę :')))))) Ostatnio przestałem śledzić newsy figurkowe bo to hobby zrobiło się już tak drogie , że szkoda nawet komentować. Latami słałem gsc maile i kwestionariusze, w których prosiłem o nią, ale wątpiłem czy to cos da bo to anime starej daty i raczej mało popularne niestety. A JEDNAK!! Wielkie dzięki za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieświadomie, ale jednak!!! (Wybacz, ze taki troche dziwny komentarz wypisałem - jest 5 rano w poniedziałek i nie wiem co sie dzieje do końca:')
1 year ago
0pt
Yamaneko (1 year ago) #30857537100 lat Taya!:***
1 year ago
0pt
100 lat Taya!
1 year ago
0pt
Azaizer (1 year ago) #30842251Have a great one!
https://imagesgreeting.website/wp-content/uploads/2017/08/awesome-happy-birthday-kelly-by-athilove101-on-deviantart-of-happy-birthday-anime-images.jpg

Thank you so much!
1 year ago
0pt
Have a great one!
https://imagesgreeting.website/wp-content/uploads/2017/08/awesome-happy-birthday-kelly-by-athilove101-on-deviantart-of-happy-birthday-anime-images.jpg
1 year ago
0pt
HanabishiYami (1 year ago) #30811619 Wszystkiego Najlepszego
Dziękuję :*
1 year ago
0pt
Wszystkiego Najlepszego
1 year ago
0pt
Taya (2 years ago) #17974662Planetes- jestem w trakcie, przez pracę nie mam czasu na anime, ale akurat do końca tyg. mam wolne więc powoli nadrabiam zaległości :) Pochwalę się za to, że wreszcie ogarnęłam Evangeliona! Ale niestety nie porwał mnie specjalnie, oprócz Asuki, żadna postać mnie nie przekonała :( No ale przynajmniej wreszcie się przełamałam i chociaż jedną obowiązkową klasykę mam za sobą.
Kotonoha no niwa jest naprawde wspaniałe, animacja bije wszelkie inne produkcje na głowę! Kimi no na wa też koniecznie obejrzyj, bo naprawdę warto. Może nie jest to najlepsze anime Shinkaia, ale na pewno godne uwagi i przyjemne.
Escaflowne sama też nie widziałam, więc możemy się wstydzić razem xD
Smuteczek mnie ogarnął, bo jakoś w tym sezonie, żadne anime mnie nie zainteresowało :( Liczyłam, że chociaż kilka tytułów mnie wciągnie, ale niestety nic dla siebie nie znalazłam :/ Jeszcze nie zabrałam się za ACCA-cośtam (;P), może chociaż ono okaże się ciekawe.

A to obejrzyj koniecznie Escaflowne, obejrzyj! :3

Kimi no Na wa na pewno obejrzę, bez obaw. :) Na razie czekam, bo mam nadzieję, że tak nagradzany i dobrze zarabiający film może trafi do polskich kin, chociażby i w limitowanej dystrybucji.

No widzisz, a ja nie jestem fanką Asuki (chociaż jej współczuję, oczywiście!). ;x Zawsze wolałam Rei. A widziałaś serię TV + The End of Evangelion? Manga też jest super (nieco bardziej wnika w osobowość niektórych postaci, zwłaszcza właśnie Rei), a i nowe filmy są spoko (tu z kolei Shinji jest w mniejszym stopniu wycofany i w depresji, a bardziej gniewny i chętny do działania). Jeśli nie masz ochoty czytać mangi, to chociaż przeczytaj epilog (i może też rozdział specjalny), warto - trochę inny to koniec niż w TV/EoE.

Ja w sumie już któryś sezon albo nie oglądam nic, albo oglądam kontynuacje; zamiast tego nadrabiam starsze rzeczy. Obecnie oglądam ponownie Brigadoona, bo mój facet wreszcie dał się namówić na oglądanie tego. :)
2 years ago
View more comments
Pre-owned figures in top quality and good value

Pictures57

Favorite Pictures371

Friends23

Clubs5