Loading
Your one stop shop for figures, Japanese snacks, Japanese Language Books and Learning Materials and other Japanese collectibles.
felfuma
Last visit 11 months ago • Joined 5 years ago17,982 hits (4,488)

Figures131

Goods0

Media0

Comments28

Selamlar özel den yardımlarınız için teşekkür ederim. Figma Gilgamesh bayıldım.
2 years ago
Figmalar çok hoş. Keşke resimlerini de ekleseniz
3 years ago
felfuma3 years ago#18419176Selam! FR için teşekkür ederim. :) Koleksiyonun harika.

Senin de!
Type-Moon kardeşliği~ ィェ━ヾ(*ΦωΦ)人(ΦωΦ*)ノ━ィ♪
3 years ago
felfuma3 years ago#18398256Selam! Daha önceden yazacaktım ama yoğundum sadece FR'i kabul edebildim. Hoşgeldin. :) Görünen o ki Haikyuu favorilerinden, geçtiğimiz birkaç sezonun en iyi animesiydi diyebilirim.

Önemli değil. Hoş bulduk :) Evet, son zamanlarda çıkan çoğu animeden iyiydi. :D
3 years ago
Merhaba,

Arkadaşlık isteğimi kabul ettiğin için teşekkür ederim. :)
3 years ago
felfuma4 years ago#10613047Selam! FR için teşekkürler. Daha önce kabul edemedim, Overwatch oynuyordum. :) :) sorun degil ben tsk ederim kabul ettiginiz icin.
4 years ago
Hoş buldum :) Kaç yıldır figür koleksiyonu yapıyorsunuz?
4 years ago
felfuma4 years ago#7482007Bendeki Champ. Edition, ondan bahsediyordum. :) İlk çıkanı hala wishlistimde. Pokemon Center'ın Avrupa ayağı olsa bile bizim yararlanabileceğimizi sanmıyorum zaten. :) Açıkçası foto işine hiç bulaşmadım daha önce ve işin biraz daha kişisel kalması tercihim. O konuda biraz daha farklı bakış açım diğer koleksiyonerlere göre. Ama anasayfada çok tatlı, eğlenceli resimler çıkıyor, haklarını yememek lazım.Tesekkur ettim bilgilendirme icin kredi kartimi kapatabilirsem bu ay mesaj atarim red nen icin attigin linkteki proxye tesekkurler tekrar
4 years ago
Osomatsu4 years ago#7482868Sendekinin champ. Vers oldugunu bilmiyordum cok hizlisin ben j-figure mesaj attim ama satmicaklarmis o figuru ve biginjapana falanda dusmedi bulamam belki onu proxy ile almadm hic almamda sanirim sitelerden almak daha guvenli :)

Champ. Edition şimdilik U.S. exclusive. Yani Amerikada'ki Pokemon Center'da satışa sunuldu. Dediğim gibi hala ara ara stoklara girmekte. Ben de daha önce proxy/ forwarding kullanmadım ama zaten yardımcı olan arkadaş hiç bir ekstra ücret (paypal ek ödemesi ve kargo harici) istemiyordu, şansımı denedim ve şu an memnunum. :)

JP Pokemon Center exclusive olan Red & Green + Mew seti - ki onu zaten J-figure sitesinde görebilirsin. Birkaç yerde daha satışta şu an.

Bak, bu sayfayı kullanıyorduk çıkana kadar Red Nendoroid için: LIST #59647

Bir PM atarsan belki sana da yardımcı olabilir.
4 years ago
felfuma4 years ago#7482007Bendeki Champ. Edition, ondan bahsediyordum. :) İlk çıkanı hala wishlistimde. Pokemon Center'ın Avrupa ayağı olsa bile bizim yararlanabileceğimizi sanmıyorum zaten. :) Açıkçası foto işine hiç bulaşmadım daha önce ve işin biraz daha kişisel kalması tercihim. O konuda biraz daha farklı bakış açım diğer koleksiyonerlere göre. Ama anasayfada çok tatlı, eğlenceli resimler çıkıyor, haklarını yememek lazım.Sendekinin champ. Vers oldugunu bilmiyordum cok hizlisin ben j-figure mesaj attim ama satmicaklarmis o figuru ve biginjapana falanda dusmedi bulamam belki onu proxy ile almadm hic almamda sanirim sitelerden almak daha guvenli :)
4 years ago
Your one stop shop for figures, Japanese snacks, Japanese Language Books and Learning Materials and other Japanese collectibles.

About

Level
Gender
Location

Favorite Pictures14

Friends8

Clubs2