Loading
sucharek

sucharek

«})i({»
Last visit 9 days ago • Joined 4 years ago18,493 hits (3,168)

Figures27

Goods11

Comments13

0pt
Ishy Part time Puella Magi
Hej, szukam chetnych na splita z plakatami z Sailorek, chcialabys jakis?
PICTURE #1088664
4 years ago
0pt
Całą przyjemność po mojej :D świetną masz kolekcję ;D
Yamaneko (4 years ago) #2262119Dzięki za przyjęcie zaproszenia :) Vanillaware FTW :D
4 years ago
0pt
Dzięki za przyjęcie zaproszenia :) Vanillaware FTW :D
4 years ago
0pt
Scatebra (4 years ago) #2086738No w sumie też racja. Wypadałoby ją mieć tak z sentymentu do postaci i serii, ale z drugiej strony nie jestem pewna jak wpasowałaby się w tematykę mojej kolekcji.
Mnie to strasznie irytuje, że niektóre całkiem popularne postaci prawie figurek nie mają (albo w ogóle), a inne zupełnie przeciętne mają ich tonę w 150 wersjach ciuchowych i kolorystycznych. Np. bardzo chciałabym zobaczyć postaci z Eternal Sonaty jako figurki. No ale to niestety tylko marzenie.

Sama prawda! Pierwsze co mi przychodzi do głowy to Kanu Unchou - kto to w ogóle jest i czemu ma aż tyle figurek :| a z eternal Sonaty też bym sobie postawiła, moim zdaniem strasznie niedoceniona gierka u nas, fakt że nie była może wybitna ale wizualnie cudo! Choćby Polka jest prześwietnym materiałem na jakąś uroczą statuetkę.

Scatebra (4 years ago) #2086738A można zapytać co to znaczy niedrogo?:D
Za obie dałam niecałe 350 zł wliczając wysyłkę ;) Przy czym niebieska jest niestety uszkodzona i bez pudełka, powoli doprowadzam ją do ładu.

Scatebra (4 years ago) #2086738No właśnie widziałam, że jest całkiem spora ale zastanawiam się jeszcze jak w jej przypadku jest z jakością materiału/malowania. Niby Max Factory to pierwsza klasa (przynajmniej dzisiaj) ale Mai powstała jakieś 7 lat temu, więc do młodych nie należy i tą jakością może się różnić od tego, co dziś powstaje.
Materiał i wykonanie wyglądają na dobre, delikatnie widać linie odlewnicze, zwłaszcza na nogach ale ani jedna figurka się nie rozkleja, farba ładnie się trzyma. Nie ma jakiegoś szałowego detalu w malowaniu jak widać na fotkach. Na stopach ma delikatne wyjścia za linię białych kresek ale nic szczególnie rzucającego się w oczy, poza tym raczej solidna robota, choć wiadomo nie tak świetna jak nowsze figurki MaxFactory.

Scatebra (4 years ago) #2086738Właśnie zobaczyłam tę podstawkę i rzeczywiście jest beznadziejna Oo. Aż mi się przypomniała figurka Ivy z Soul Calibura, która jest całkiem zacna, ale jej podstawka jest nie dość, że beznadziejnie tandetna, to nawet jej nie utrzymuje i dziewczyna się przewraca. www.youtube.com...
No ładnie, tragedia, to ta od Mai jest o tyle lepsza, że jakoś "działa" ;)
4 years ago
0pt
sucharek (4 years ago) #2086001ale mimo wszystko nie odpuszczałabym jej tak łatwo bo nie wiadomo kiedy powstanie jakaś ładniejsza figurka Xiao, seria już ma tyle lat a dopiero teraz jakieś ładne figurki z niej powstały :I
No w sumie też racja. Wypadałoby ją mieć tak z sentymentu do postaci i serii, ale z drugiej strony nie jestem pewna jak wpasowałaby się w tematykę mojej kolekcji.
Mnie to strasznie irytuje, że niektóre całkiem popularne postaci prawie figurek nie mają (albo w ogóle), a inne zupełnie przeciętne mają ich tonę w 150 wersjach ciuchowych i kolorystycznych. Np. bardzo chciałabym zobaczyć postaci z Eternal Sonaty jako figurki. No ale to niestety tylko marzenie.
sucharek (4 years ago) #2086001A co do Mai to szczerze nie wiem, mi się ona podoba, niedawno w moje ręce trafiła też wersja niebieska, ale nigdy się jakoś specjalnie na nią nie nastawiałam, po prostu kupiłam je na allegro niedrogo. Jeśli miałabym na nie wydać tyle kasy co sobie krzyczą na ebay, to raczej bym się nie zdecydowała, skala jest dość dziwna - większa niż moje pozostałe figurki w 1/6, dlatego nie mam ich za bardzo koło czego postawić a podstawka jest tragicznie brzydka (na szczęście figurka sama stoi). Moim zdaniem największy jej plus to to, że całkiem subiektywnie uważam ją za najfajniejszą figurkę Mai ;) Nie wiem czy taka odpowiedź cokolwiek pomoże ^^'
A można zapytać co to znaczy niedrogo?:D
No właśnie widziałam, że jest całkiem spora ale zastanawiam się jeszcze jak w jej przypadku jest z jakością materiału/malowania. Niby Max Factory to pierwsza klasa (przynajmniej dzisiaj) ale Mai powstała jakieś 7 lat temu, więc do młodych nie należy i tą jakością może się różnić od tego, co dziś powstaje.
Właśnie zobaczyłam tę podstawkę i rzeczywiście jest beznadziejna Oo. Aż mi się przypomniała figurka Ivy z Soul Calibura, która jest całkiem zacna, ale jej podstawka jest nie dość, że beznadziejnie tandetna, to nawet jej nie utrzymuje i dziewczyna się przewraca. www.youtube.com...
4 years ago
0pt
No to piąteczka, ten strój Xiao z 3 też bardzo lubię, głównie w nim i w szkolnym grałam w Tk3 <3 Co do tych kresek pod oczami to prawda, to raczej jest kwestia rzeźby niż malowania, wydaje mi się, że powieki są trochę grubsze i ogólnie cała rzeźba jakby ostrzejsza? i to daje taki dziwny efekt, ale mimo wszystko nie odpuszczałabym jej tak łatwo bo nie wiadomo kiedy powstanie jakaś ładniejsza figurka Xiao, seria już ma tyle lat a dopiero teraz jakieś ładne figurki z niej powstały :I
A co do Mai to szczerze nie wiem, mi się ona podoba, niedawno w moje ręce trafiła też wersja niebieska, ale nigdy się jakoś specjalnie na nią nie nastawiałam, po prostu kupiłam je na allegro niedrogo. Jeśli miałabym na nie wydać tyle kasy co sobie krzyczą na ebay, to raczej bym się nie zdecydowała, skala jest dość dziwna - większa niż moje pozostałe figurki w 1/6, dlatego nie mam ich za bardzo koło czego postawić a podstawka jest tragicznie brzydka (na szczęście figurka sama stoi). Moim zdaniem największy jej plus to to, że całkiem subiektywnie uważam ją za najfajniejszą figurkę Mai ;) Nie wiem czy taka odpowiedź cokolwiek pomoże ^^'

Scatebra (4 years ago) #2085937No ja też najbardziej lubię Xiao z Tk i właśnie dlatego pomyślałam, ze fajnie byłoby mieć jej figurkę. W najnowsze części zbytnio się nie zagrywałam, ale nad Tekkenem 3 spędziłam maaaasę godzin. Może właśnie dlatego moja wymarzona figurka Xiao miałaby na sobie ten strój - img4.wikia.noco... . Chociaż pewnie jestem jedną z niewielu, którzy lubią to wdzianko ;). Zrezygnowałam z preordera kiedy zobaczyłam zbliżenie jej twarzy na którejś z fot prototypu - nie podobają mi się linie jej kreskek pod oczami. Może to podkreśla jej "chińskość", ale z drugiej strony jest przez to bardziej babciowata a mniej podobna do tej dziewczęcej postaci z artu Shunyi. Co do majtek, to jakoś bym je przebolała - w dobie fanserwisu nastawionego na facetów raczej wątpliwe jest, że miałaby szansę dostać zwykłe szorty >.<. Może kiedyś jeszcze się na nią skuszę, ale na razie nie mam zbytniego parcia na taki zakup.
Twoja kolekcja też jest zacna :). Jak oceniasz Shiranui Mai od Max Factory? Mam ją na wishliście i zastanawiałam się swego czasu nad zakupem, ale nie wiem czy warto.
4 years ago
0pt
sucharek (4 years ago) #2082715Dziękuję :) Co do Xiaoyu, to podoba mi się (z resztą to moja ulubiona postać z Tk, także i tak bym nie odpuściła :)) choć muszę przyznać, że byłoby jednak fajniej, jakby rzeźbił ją pan Busujima Takamaki tak jak pozostałe dziewczyny z Tekkena bo delikatnie widać różnice przy reszcie jak się przypatrzeć. W zasadzie to co mi w niej najbardziej przeszkadza to ta przykrótka tunika, mogli jej dać chociaż szorty.. ale mimo wszystko jest przeurocza i myślę że warto ją kupić :) Widziałam ją na allegro więc nie jest jeszcze za późno, żeby ją szybko i łatwo przygarnąć :)
No ja też najbardziej lubię Xiao z Tk i właśnie dlatego pomyślałam, ze fajnie byłoby mieć jej figurkę. W najnowsze części zbytnio się nie zagrywałam, ale nad Tekkenem 3 spędziłam maaaasę godzin. Może właśnie dlatego moja wymarzona figurka Xiao miałaby na sobie ten strój - img4.wikia.noco... . Chociaż pewnie jestem jedną z niewielu, którzy lubią to wdzianko ;). Zrezygnowałam z preordera kiedy zobaczyłam zbliżenie jej twarzy na którejś z fot prototypu - nie podobają mi się linie jej kreskek pod oczami. Może to podkreśla jej "chińskość", ale z drugiej strony jest przez to bardziej babciowata a mniej podobna do tej dziewczęcej postaci z artu Shunyi. Co do majtek, to jakoś bym je przebolała - w dobie fanserwisu nastawionego na facetów raczej wątpliwe jest, że miałaby szansę dostać zwykłe szorty >.<. Może kiedyś jeszcze się na nią skuszę, ale na razie nie mam zbytniego parcia na taki zakup.
Twoja kolekcja też jest zacna :). Jak oceniasz Shiranui Mai od Max Factory? Mam ją na wishliście i zastanawiałam się swego czasu nad zakupem, ale nie wiem czy warto.
4 years ago
0pt
Dziękuję :) Co do Xiaoyu, to podoba mi się (z resztą to moja ulubiona postać z Tk, także i tak bym nie odpuściła :)) choć muszę przyznać, że byłoby jednak fajniej, jakby rzeźbił ją pan Busujima Takamaki tak jak pozostałe dziewczyny z Tekkena bo delikatnie widać różnice przy reszcie jak się przypatrzeć. W zasadzie to co mi w niej najbardziej przeszkadza to ta przykrótka tunika, mogli jej dać chociaż szorty.. ale mimo wszystko jest przeurocza i myślę że warto ją kupić :) Widziałam ją na allegro więc nie jest jeszcze za późno, żeby ją szybko i łatwo przygarnąć :)
Scatebra (4 years ago) #2082644Super kolekcja i fajny gust figurkowy :). Jak oceniasz Xiaoyu? Chciałam ją swego czasu kupić, ale zrezygnowałam i w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłam :D.
4 years ago
0pt
Super kolekcja i fajny gust figurkowy :). Jak oceniasz Xiaoyu? Chciałam ją swego czasu kupić, ale zrezygnowałam i w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłam :D.
4 years ago
0pt
sucharek (4 years ago) #2070089fajna kolekcja - same konkrety, zazdroszczę Gwendoliny! :)Dzięki :) No raczej kupuję figurki z rzeczy, które lubię, rzadziej bo coś mi się podoba (niby rzadziej, ale jednak Momo, Gwen i Kongiku są tylko "bo ładne", podoba mi się klimat gier Vanillaware, ale niestety nie mam jak zagrać :<)
Gwen dorwałam za 11k yenów na Mandarake przed świętami w grudniu :P Takie szczęście! ;D
4 years ago
View more comments
123585 items, Rare/Limited/Exclusive, Since 2007

Pictures7

Favorite Pictures45

Friends18

Clubs5